Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i trenerzy. Posiadają oni odpowiednie przygotowanie merytoryczne, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy dzieciom. Nasi lektorzy i trenerzy ukończyli szkolenie z metod Leo English i Leo Maniak i uzyskali certyfikaty poświadczające ich kwalifikacje i uprawniające do nauczania tymi metodami.  

 

Klaudia Hołubecka

Certyfikowana lektorka Leo English
Pani Klaudia prowadzi w Leonardo School Kielce zajęcia Leo English.
"Dorastając i kształcąc się w Wielkiej Brytanii, miałam przyjemność obcowania z rodowitymi Brytyjczykami, przyswajając język angielski w sposób naturalny i bezpośredni. Właśnie tym charakteryzuje się Metoda Leo English, która wprowadza dziecko w świat poznawania języka i przyswajania go w naturalny dla niego sposób.
Z wykształcenia jestem projektantem, więc wszystko, co kreatywne i twórcze, nie jest mi obce. A przecież takie właśnie są dzieci – ich kreatywność i chęć tworzenia nie zna granic. To właśnie pracę z nimi traktuję jak wyzwanie. Zaciekawienie młodego człowieka, przekazywanie mu wiedzy, wywołanie radości i uśmiechu na jego twarzy jest nie lada wyzwaniem, które daje ogromną satysfakcję i chęć do działania".

Monika Żak

Certyfikowana trenerka metody efektywnej nauki Leo Maniak
Pani Monika powadzi w Leonardo School Kielce zajęcia Leo Maniak.
"Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalizacji logopedycznej. Prowadziłam zajęcia artystyczne, udzielam konsultacji z języka polskiego. Aktualnie jestem studentką edukacji muzycznej i plastycznej. Uważam, że jesteśmy w stanie nauczyć się wszystkiego, jeśli tylko znajdziemy swój styl nauki i wykorzystamy mocne strony. Jestem wielbicielką sztuki, miłośniczką wycieczek górskich oraz zwolenniczką pozytywnego, twórczego myślenia".

Aleksandra Pastuszka-Goworek

Pani Aleksandra jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia angielska. Ukończyła także podyplomowo pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Zajmuje się zawodowo nauczaniem się od ponad 10 lat. Pracowała jako lektor w szkołach językowych oraz jako nauczyciel języka angielskiego i edukacji wczesnoszkolnej w nauczaniu dwujęzycznym. Ma doświadczenie w przygotowywaniu do egzaminów Cambridge i uczestniczy w ich przeprowadzaniu.
W Leonardo School Kielce pani Aleksandra prowadzi kursy języka angielskiego dla uczniów klas 5-8 szkoły podstawowej.
"Uwielbiam pracę z dziećmi, ponieważ daje mi satysfakcję i spełnienie. Bycie nauczycielem języka angielskiego to dla mnie coś więcej niż praca, nigdy nie chciałabym robić czegokolwiek innego. Prywatnie jestem mamą 6-letniej Kai, w wolnym czasie zajmuję się tłumaczeniami, czytam książki (jestem zagorzałą fanką Harrego Pottera) i nałogowo oglądam seriale na Netflixie".

Kinga Sławska

„Odkąd pamiętam, lubiłam uczyć się języków, dlatego już w liceum mój wybór padł na profil lingwistyczny. Kilka lat później ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. W międzyczasie uczyłam się też języka włoskiego i hiszpańskiego, a aktualnie rozpoczynam swoją przygodę z językiem szwedzkim. Wielką radość daje mi dzielenie się wiedzą z innymi. W trakcie studiów miałam okazję uczyć języka angielskiego wiele osób, w tym dzieci. Właśnie tę współpracę wspominam najmilej. Zdaję sobie sprawę, że praca z dziećmi jest dużym wyzwaniem, jednak daje też wiele satysfakcji. Uważam, że metody nauczania wykorzystywane w Leonardo School są świetnie dopasowane do potrzeb najmłodszych uczniów, angażują wszystkie zmysły i rozbudzają dziecięcą wyobraźnię. Cieszę się, że będę częścią tej językowej przygody!
Oprócz języków obcych interesuję się różnego rodzaju rękodziełem: wyplataniem makram, szydełkowaniem, tworzeniem własnoręcznych dekoracji. Kocham zwierzęta, a w szczególności koty. Sama posiadam rudą kotkę o imieniu Carmen. W wolnych chwilach biegam i regularnie ćwiczę, bo w zdrowym ciele zdrowy duch! :)”

Artur Chmura

Pan Artur prowadzi w Leonardo School Kielce konwersacje dla uczniów klas V-VII.
Urodził się w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukonczył studia i przez wiele lat pracował jako nauczyciel w szkole Dearborn Heights Montessori Center Dearborn Heights, MI (nauczanie dzieci w wieku od 9-11 przedmiotów takich jak: język angielski, matematyka, geografia, historia, literatura). Przyjechał do Polski, ponieważ stąd pochodzą jego rodzice i żona.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY