Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

W trosce o Państwa dzieci zadbaliśmy o to, aby w naszej szkole pracowali tylko najlepsi lektorzy i trenerzy. Posiadają oni odpowiednie przygotowanie merytoryczne, a także umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy dzieciom. Nasi lektorzy i trenerzy ukończyli szkolenie z metod Leo English i Leo Maniak i uzyskali certyfikaty poświadczające ich kwalifikacje i uprawniające do nauczania tymi metodami.  

 

Klaudia Hołubecka

Certyfikowana lektorka Leo English
Pani Klaudia prowadzi w Leonardo School Kielce zajęcia Leo English.
"Dorastając i kształcąc się w Wielkiej Brytanii, miałam przyjemność obcowania z rodowitymi Brytyjczykami, przyswajając język angielski w sposób naturalny i bezpośredni. Właśnie tym charakteryzuje się Metoda Leo English, która wprowadza dziecko w świat poznawania języka i przyswajania go w naturalny dla niego sposób.
Z wykształcenia jestem projektantem, więc wszystko, co kreatywne i twórcze, nie jest mi obce. A przecież takie właśnie są dzieci – ich kreatywność i chęć tworzenia nie zna granic. To właśnie pracę z nimi traktuję jak wyzwanie. Zaciekawienie młodego człowieka, przekazywanie mu wiedzy, wywołanie radości i uśmiechu na jego twarzy jest nie lada wyzwaniem, które daje ogromną satysfakcję i chęć do działania".

Monika Żak

Certyfikowana trenerka metody efektywnej nauki Leo Maniak
Pani Monika powadzi w Leonardo School Kielce zajęcia Leo Maniak.
"Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalizacji logopedycznej. Prowadziłam zajęcia artystyczne, udzielam konsultacji z języka polskiego. Aktualnie jestem studentką edukacji muzycznej i plastycznej. Uważam, że jesteśmy w stanie nauczyć się wszystkiego, jeśli tylko znajdziemy swój styl nauki i wykorzystamy mocne strony. Jestem wielbicielką sztuki, miłośniczką wycieczek górskich oraz zwolenniczką pozytywnego, twórczego myślenia".

Agnieszka Nogacka

Pani Agnieszka prowadzi w Leonardo School Kielce kurs przygotowujący do egzaminu z języka angielskiego po VIII klasie.
Absolwentka filologii angielskiej, nauczyciel dyplomowany z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach edukacji oraz dorosłych. Cyklicznie zajmowała się egzaminowaniem w ustnych komisjach maturalnych z języka angielskiego. Pracuje w Zespole Szkół Sióstr Nazaretanek w Kielcach. Może pochwalić się wysokim odsetkiem maturzystów zdających maturę z wynikiem pozytywnym i wieloma laureatami i finalistami w Wojewódzkim konkursie oraz Olimpiadach języka angielskiego.

Artur Chmura

Pan Artur prowadzi w Leonardo School Kielce konwersacje dla uczniów klas V-VII.
Urodził się w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukonczył studia i przez wiele lat pracował
jako nauczyciel w szkole Dearborn Heights Montessori Center Dearborn Heights, MI (nauczanie dzieci w wieku od 9-11 przedmiotów takich jak: j. angielski, matematyka, geografia, historia, literatura). Przyjechał do Polski, ponieważ stąd pochodzą jego rodzice i żona.