Po wakacjach na uczniów Leonardo School Kielce czekają nowości:

  • pierwszy na rynku przyjazny robot do nauki angielskiego – EMYS. Zajęcia z EMYS-em to mnóstwo gier i zabaw – uśmiech na twarzach dzieci gwarantowany 
  • Leo English Educational Platform – edukacyjna platforma do prowadzenia zajęć metodą Leo English w wersji online, na której znajdą się interaktywne ćwiczenia i zabawy
  • Leo English App – aplikacja na telefon z naszymi bajkami i piosenkami. Dzięki niej będziecie mogli utrwalać materiał z zajęć w dowolnym miejscu i czasie.

Oprócz tego na zajęciach będzie to wszystko, co już znacie – przyjazna atmosfera, zaangażowani i profesjonalni lektorzy, mnóstwo pomocy dydaktycznych i mówiący długopis TING.

Tych, którzy jeszcze nas nie znają, zapraszamy na lekcje pokazowe podczas Dni Otwartych w Leonardo School Kielce: 29 sierpnia i 12 września.

Zapisz się i sprawdź, dlaczego Leo English jest najlepszą metodą nauki języka angielskiego dla Twojego dziecka. Uczymy dzieci w naturalny sposób – poprzez zabawę, ruch, emocje, angażowanie zmysłów, „zanurzenie” w języku, w sposób zgodny z potrzebami dzieci na danym etapie rozwoju, a także w efektywny, zgodny z naturą naszego mózgu sposób.
Prowadzimy zajęcia dla dzieci już od 3. roku życia. Dzięki Leo English angielski nie będzie dla Twojego dziecka językiem obcym.

Liczba osób na każdej lekcji pokazowej jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować miejsce już teraz. Zapisu można dokonać pisząc maila: kielce@leonardoschool.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 510 064 235. Zapraszamy!