Zapraszamy na intensywny kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego

Kurs prowadzony będzie od października 2019 i obejmie 30 spotkań (60 godzin lekcyjnych). Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (90 minut) w grupie do 10 osób.

Kurs jest prowadzony przez panią Agnieszkę Nogacką – absolwentkę filologii angielskiej, nauczycielkę dyplomowaną z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach edukacji oraz dorosłych. Pani Nogacka cyklicznie zajmowała się egzaminowaniem w ustnych komisjach maturalnych z języka angielskiego. Pracuje w Zespole Szkół Sióstr Nazaretanek w Kielcach. Może pochwalić się wysokim odsetkiem maturzystów zdających maturę z wynikiem pozytywnym i wieloma laureatami i finalistami w Wojewódzkim Konkursie oraz na Olimpiadach języka angielskiego.

Uczestnicy kursu będą pracować w oparciu o Repetytorium Ósmoklasisty wydawnictwa Macmillan, które przygotowuje do egzaminu, ale jednocześnie jest podręcznikiem z międzynarodowym zasięgiem – uwzględnia strategie egzaminacyjne, ale i rozwija ucznia w zakresie żywego języka i kultury angloamerykańskiej.

Metody i formy pracy zostaną dostosowane do indywidualnych potrzeb poszczególnych słuchaczy.

Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu, w czwartki w godz. 17:00-18:30.

Zapisy pod numerem 510 064 235 lub mailowo: kielce@leonardoschool.pl

Nie czekaj, zapisz się i bądź spokojny o wynik swojego egzaminu z języka angielskiego!